Slaytları düzenlemek, sıralamak ve slayt türlerini belirlemek

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
02:23:41
Zühal Avdan Karakoç
Zühal Avdan Karakoç
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Adobe Captivate 8 ile eğlenceli işlevsel ve öğretici nitelikte eğitim içeriklerinin nasıl hazırlandığı hakkında detaylı bilgiler anlatılmıştır. Eğitim içeriğinde, kod yazmadan animasyon oluşturmak, interaktif özellikler eklemek, ekrandan video çekmek, sınav modülleri oluşturmak gibi konular hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Adobe Captivate programını etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Adobe, Captivate, 8, ile, Etkileşimli, E-Learning, Hazırlamak, Slaytları, düzenlemek, sıralamak, ve, slayt, türlerini, belirlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak eğitim setinde yer alan Slaytları düzenlemek, sıralamak ve slayt türlerini belirlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon Adobe Captivate Zühal Avdan Karakoç

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Eğitim İçeriği

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.