Scale tool ile çiçek deseninin boyutlandırılması

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:33:24
Zühal Avdan Karakoç
Zühal Avdan Karakoç
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde temel düzeyde kullananlar için Adobe Illustrator'ın vektörel çizim tekniklerini anlatılmaktadır. Mesh tool ile boyama, gradyan renk kullanımı, desen oluşturma ve brushlarla çalışma konularını anlatan örnek uygulama videoları hazırlanmıştır.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Adobe, Illustrator, ile, Gelişmiş, Vektorel, Çizimler, Scale, tool, ile, çiçek, deseninin, boyutlandırılması bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler eğitim setinde yer alan Scale tool ile çiçek deseninin boyutlandırılması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Zühal Avdan Karakoç

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Eğitim İçeriği

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.