After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır?

Eğitime genel bakış Video Eğitimi

00:50:30
Cemil Bayram
Cemil Bayram
Video Prodüksiyon ve Tasarım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere bir bant reklamı yaparken dikkat etmeniz gereken tüm noktaları anlatılmıştır. Bir bant reklamı nasıl yapılır,bant reklamını yaparken nelere dikkat edilmeli, tasarım aşamasında neler kullanılabilir, yapılan tasarım ilgili televizyon kanalına nasıl gönderilmeli gibi soruların tamamını öğrenebilir ve bu eğitim seti sonrasında sizde bant reklamını baştan sona yapabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Bant, Reklamı, Nasıl, Yapılır?, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Video Montaj ve Düzenleme After Effects Cemil Bayram

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? Eğitim İçeriği

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.