Kamera ve obje konumlandırma

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:49:25
Erhan Meydan
Erhan Meydan
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Eğitim Detayı

After Effects ile Hareketli Görüntüler Hazırlama eğitim setinde dijital yayınlar için hareketli görüntüler hazırlama konusu anlatılmaktadır. Bir görsel üzerinden Photoshop üzerinde düzenlenerek başlayan konu, düzenlenen fotoğrafın After Effects üzerinde hareketli bir görüntü haline getirimesi ile devam etmektedir. Son olarak InDesign DPS ile dijital yayın haline getirildi.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Dijital, Yayınlar, için, Video, İçerik, Üretmek, Kamera, ve, obje, konumlandırma bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek eğitim setinde yer alan Kamera ve obje konumlandırma video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Video Montaj ve Düzenleme After Effects Erhan Meydan

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Eğitim İçeriği

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.