Videodaki mevcut zamanı keyframe kullanarak durdurmak

After Effects ile Zamanı Durdurma Efekti Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:15:39
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

After Effects ile Zamanı Durdurma Efekti Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere, filmlerde veya videolarda gördüğünüz zaman durdurma efektinin After Effects kullanılarak nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; videolarda keyframe ve time remapping kullanarak zamana nasıl müdahale edildiği, zamanın durduğu videoda diğer objelerin nasıl hareket ettiği, maskeleme tekniği kullanarak hareketli ve zaman durmuş videonun nasıl birleştirildiği gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, videolarda rahatlıkla zaman durdurma efektini uygulayabilir, hatta bu eğitim setinde öğrendiğiniz tekniklere kendi hayal gücünüzü de katarak daha detaylı zaman durdurma efektleri oluşturabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Zamanı, Durdurma, Efekti, Videodaki, mevcut, zamanı, keyframe, kullanarak, durdurmak bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Zamanı Durdurma Efekti eğitim setinde yer alan Videodaki mevcut zamanı keyframe kullanarak durdurmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Video Montaj ve Düzenleme After Effects Mehmet Yılmaz

After Effects ile Zamanı Durdurma Efekti Eğitim İçeriği

After Effects ile Zamanı Durdurma Efekti Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Zamanı Durdurma Efekti eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.