ActionBar Icon Eklemesi

Android Komponentleri ile Çalışmak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:49:30
Mehmet Canker
Mehmet Canker
Yazılım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Android Komponentleri ile Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde günümüzün en popüler teknolojilerinden Android’in temelini oluşturan komponentler anlatılmıştır. Eğitim boyunca bir Activity nedir, Fragmentler ile Activitylerin arasında nasıl bir ilişki var bunlar incelenmiştir. Intentler, Servisler ve Broadcast Receiver gibi her Android uygulamasının olmazsa olmazı temel taşlarıyla ilgili örnek uygulamalara yer verilmiştir. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Android’in temel yapısını oluşturan komponentleri derinlemesine öğrenebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Android, Komponentleri, ile, Çalışmak, ActionBar, Icon, Eklemesi bu eğitimde yer alan konulardır. Android Komponentleri ile Çalışmak eğitim setinde yer alan ActionBar Icon Eklemesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama Android Studio Mehmet Canker

Android Komponentleri ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Android Komponentleri ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Android Komponentleri ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.