Vaziyet planı çizimi 5

AutoCAD ile Mimari Çizim Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
10:51:37
Metin Yılmaz
Metin Yılmaz
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

AutoCAD ile Mimari Çizim Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, AutoCAD ile mimari bir proje nasıl çizildiği hakkında detayları bulabilirisiniz. Mimari projelerde gereken plan, görünüş, kesit ve detay çizimlerini AutoCAD ile çizmeyi anlatılmıştır. Mimari projede bloklar ile nasıl çalışılır, tefrişler nasıl yerleştirilir, taramalar nasıl kullanılır, ölçülendirme nasıl yapılır ve çizilen projenin çıktısı nasıl alınır gibi konuları öğrenebilirisiniz. Sizlerde bu eğitim setinii izledikten sonra, AutoCAD ile mimari bir proje çizebiliyor konuma geleceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, AutoCAD, ile, Mimari, Çizim, Vaziyet, planı, çizimi, 5 bu eğitimde yer alan konulardır. AutoCAD ile Mimari Çizim eğitim setinde yer alan Vaziyet planı çizimi 5 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon AutoCAD Metin Yılmaz

AutoCAD ile Mimari Çizim Eğitim İçeriği

AutoCAD ile Mimari Çizim Hakkında Sorulan Sorular

AutoCAD ile Mimari Çizim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.