İyi satışı tanımlayalım

Başarılı Satış Teknikleri Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:30:50
Şahap Bayram Tokgöz
Şahap Bayram Tokgöz
Eğitim Danışmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Başarılı Satış Teknikleri Eğitim Detayı

İş hayatında geldiğimiz noktaya baktığımızda neredeyse bütün çalışma alanlarının satış üzerine kurulduğunu söyleyebiliriz. Eğitim içeriğinde; kimler satış yapabilir, iyi satıcı nasıl olmalıdır, şirketler kendilerine bağlı satıcılardan ne ister, satıcılar bağlı oldukları şirketlerden ne ister, ben de yıldız satıcı olabilir miyim, doğru satıcının hazırlık aşamaları, müşteriye karşı sorumluklar, müşteri nasıl bir satıcı ister, raporlamanın kariyere etkisi ve hedefler ile çalışmak, yıldız satıcı başarılı satış yöneticisi olur mu gibi konularda dikkat çeken bilgiler bulacaksınız. Sizde doğru algı ve tavrın ne olması gerektiğini hakkında fikir sahibi olacağınız bu içerikle beraber satışta ve kariyerinizde fark yaratabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Başarılı, Satış, Teknikleri, İyi, satışı, tanımlayalım bu eğitimde yer alan konulardır. Başarılı Satış Teknikleri eğitim setinde yer alan İyi satışı tanımlayalım video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mesleki Gelişim Teorik Şahap Bayram Tokgöz

Başarılı Satış Teknikleri Eğitim İçeriği

Başarılı Satış Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Başarılı Satış Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.