Bilgisayar Grafiklerine Temel Giriş

Eğitime genel bakış Video Eğitimi

00:24:43
Jeff Treves
Jeff Treves
Animasyon ve İllüstrasyon Sanatçısı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Bilgisayar Grafiklerine Temel Giriş Eğitim Detayı

Bu eğitimde bilgisayar grafikleri ile ilgili detaylı tüm temel bilgileri bulabilirsiniz. Dijital ve data terimleri, bit derinliği, renk profilleri, RGB ve bit derinliği ilişkisi, alfa kanalları, aliasing ve anti-aliasing, raster, vektör ve 3 boyutlu grafikler, grafik nesneleri gibi tüm konularda detaylı bilgileri bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra bilgisayar grafiklerine hakim olacak ve çalışmalarınızı çok daha bilinçli şekilde yapabileceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Bilgisayar, Grafiklerine, Temel, Giriş, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Bilgisayar Grafiklerine Temel Giriş eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Teorik Jeff Treves

Bilgisayar Grafiklerine Temel Giriş Eğitim İçeriği

Bilgisayar Grafiklerine Temel Giriş Hakkında Sorulan Sorular

Bilgisayar Grafiklerine Temel Giriş eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.