Kredi Kartı Bilgilerini eklemek

Bootstrap ve jQuery ile Etkileyici Form Tasarımı Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:28:40
Arman Kara
Arman Kara
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Bootstrap ve jQuery ile Etkileyici Form Tasarımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde günümüzün en popüler kütüphanelerinden (Framworklerinden) biri olan bootstrap ve jQuery kullanarak form tasarımı nasıl oluşturulur ve bootstrap nedir konularını anlattım. Projeye başlarken HTML kullanarak nasıl form yapılır, Bootstrap ve jQuery kütüphanesi HTML sayfalara nasıl bağlanır, Bootstarp içinde jQuery değişkenleri nasıl kullanılır, Bootstrap ile oluşturduğumuz radio butonlara jQuery ile nasıl anime edilir ve yaptığımız tüm bu uygulamanın tüm tarayıcılara uyumluluğu nasıl sağlanır gibi tüm konuların cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Bootstrap kütüphanesini kullanarak web siteleri oluşturabilir ve jQuery kullanarak hareketlendirebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, Bootstrap, ve, jQuery, ile, Etkileyici, Form, Tasarımı, Kredi, Kartı, Bilgilerini, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Bootstrap ve jQuery ile Etkileyici Form Tasarımı eğitim setinde yer alan Kredi Kartı Bilgilerini eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım Bootstrap Arman Kara

Bootstrap ve jQuery ile Etkileyici Form Tasarımı Eğitim İçeriği

Bootstrap ve jQuery ile Etkileyici Form Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

Bootstrap ve jQuery ile Etkileyici Form Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.