Hakkımızda sayfasına arkaplan “background” resmi eklemek

Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:08:28
Arman Kara
Arman Kara
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi eğitim seti web tasarımına yeni başlayanlar veya yalnızca CSS kullanarak tablosuz tasarım yapmak isteyenler için hazırlanmıştır. Bu eğitim seti ile Dreamweaver CC ile gelen CSS Designer panelini kullanarak tamamen CSS tabanlı web sitelerini nasıl hazırlayabileceğinizi öğreneceksiniz. CSS tabanlı web siteleri oluşturmak, Dreamweaver Site kullanımı, Dreamwever CC kullanarak duyarlı tasarımlar (responsive design) oluşturmak, web sitelerinde ligtbox kullanımı gibi bir çok konunun ele alındığı bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde web projelerinizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Dreamweaver, CC, Başlangıç, Rehberi, Hakkımızda, sayfasına, arkaplan, “background”, resmi, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Hakkımızda sayfasına arkaplan “background” resmi eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama Dreamweaver Arman Kara

Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Dreamweaver CC Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.