Forumları düzenlemek

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
03:04:39
Mahir Türkcan
Mahir Türkcan
Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Drupal, içerik yönetim sistemleri (CMS) arasında en yaygın ve en gelişmiş özelliklere sahip olanlardan birisidir. Bu eğitim seti, Drupal’a yeni başlayan veya Drupal’ın detaylarını öğrenmek isteyen kullanıcılara hitap eder. Bu eğitim setini tamamlayarak, Drupal’ın anahtar terimlerini ve yapısını kavrayacak, genel yapılandırma ayarları, içerik yönetimi, menü, blok ve sınıflandırma yapıları, kullanıcı yönetimi gibi özelliklerini tüm detayları ile öğreneceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Drupal, 7, Başlangıç, Rehberi, Forumları, düzenlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Drupal 7 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Forumları düzenlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama Drupal Mahir Türkcan

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Drupal 7 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.