Kullanıcı ve yönetim temaları

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
02:17:08
Mahir Türkcan
Mahir Türkcan
Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Drupal web sitenizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz eklentilerden ve temalardan bahsedilmektedir. Web sitenizin görünümünü nasıl değiştirebileceğinizin ve Drupal’da sık kullanılan eklentilerin kurulumlarının, güncellemelerinin ve yapılandırmalarının anlatıldığı bu eğitim seti sayesinde, Drupal sitelerinizi daha fazla özelleştirebilecek ve daha işlevsel hale getirebileceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Drupal, 7'yi, Tema, ve, Eklentilerle, Güçlendirmek, Kullanıcı, ve, yönetim, temaları bu eğitimde yer alan konulardır. Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek eğitim setinde yer alan Kullanıcı ve yönetim temaları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama Drupal Mahir Türkcan

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim İçeriği

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Hakkında Sorulan Sorular

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.