Sub totals – Grand total kaldırmak, Eklemek, Yerini değiştirmek

Excel 2010 En. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:25:09
Müslüm Güzel
Müslüm Güzel
Microsoft Office Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Excel 2010 En. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Excel 2010 ile Pivot Table kullanarak hızlı ve doğru raporlar oluşturmak, grafik eklemek, hızlı ve güvenilir analizler için yardımcı komutları kullanmak, farklı veri kaynaklarından Excel’e doğrudan veri çekmek gibi tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Excel, 2010, En., ile, Pivot, Table, (Özet, Tablo), Kullanımı, Sub, totals, –, Grand, total, kaldırmak, Eklemek, Yerini, değiştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Excel 2010 En. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı eğitim setinde yer alan Sub totals – Grand total kaldırmak, Eklemek, Yerini değiştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Excel Müslüm Güzel

Excel 2010 En. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Eğitim İçeriği

Excel 2010 En. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Excel 2010 En. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.