Nesneleri sayfalardan kaldırmak

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:33:47
Hakan Çamoğlu
Hakan Çamoğlu
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Eğitim Detayı

Adobe’nin Flash ailesine getirdiği yepyeni bir program olan Catalyst ile Illustrator, Photoshop veya Fireworks ortamında yapılan tasarımları interaktif hale getirmek son derece kolay. Bu eğitim seti sayesinde Flash Catalyst ile projeler geliştirmek sizin için çok kolay olacak.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, Flash, Catalyst, CS5, İnteraktif, Tasarımlar, Nesneleri, sayfalardan, kaldırmak bu eğitimde yer alan konulardır. Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar eğitim setinde yer alan Nesneleri sayfalardan kaldırmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım Flash Catalyst Hakan Çamoğlu

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Eğitim İçeriği

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Hakkında Sorulan Sorular

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.