Levels ile ışık düzenlemesi yapmak

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
02:30:48
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Mac, Windows ve Linux işletim sistemlerinde ücretsiz kullanılabilen GIMP programı ile fotoğraf düzenlemeleri hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; GIMP programının arayüzünü incelemek, araçları kullanarak yazı yazmak, boyama işlemi, seçim oluşturmak, dekupe işlemi yapmak, katmanlar kullanarak farklı nesneleri, yazıları, görselleri bir araya getirerek tasarım yapmak, seçim araçları ile maske kullanarak gizleme işleminin yapılması ve çektiğimiz fotoğrafların renklerini, ışıklarını, kırpma gibi işlemlerinin nasıl yapıldığı ve filtre kullanımı ile efeklerin nasıl eklendiği hakkında detaylar yer almaktadır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, çektiğiniz veya çekilen fotoğrafları GIMP programı ile kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, GIMP, ile, Fotoğraf, Düzenleme, Levels, ile, ışık, düzenlemesi, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. GIMP ile Fotoğraf Düzenleme eğitim setinde yer alan Levels ile ışık düzenlemesi yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım GIMP Ogün Demir

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme Eğitim İçeriği

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme Hakkında Sorulan Sorular

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.