İnsanlar neden girişimci olur? Neden girişimcilik bu kadar popülerdir?

Girişimcilik Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:30:05
Ahmet Murat Fiş
Ahmet Murat Fiş
Yrd. Doç. Dr. Yönetim ve Organizasyon
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Girişimcilik Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde size 5N 1K metodunu kullanarak, Ne? Ne zaman? Nerede? Nasıl? Neden? Kim? sorularına cevap bulmaya çalışılmıştır. Girişimcilik ile ilgili iyi bir farkındalık ve girişimcilik nedir üzerine bilgiler paylaşılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Girişimcilik nedir? Yeni bir birleşim meydana nasıl getirilir? Girişimci kimdir? İnsanlar neden girişimci olur? Neden girişimcilik bu kadar popülerdir? Girişimcilik süreci, İş modeli ve değer yaratma süreci izleyebilirsiniz. Girişimcilik hakkında tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Girişimcilik, İnsanlar, neden, girişimci, olur?, , Neden, girişimcilik, bu, kadar, popülerdir? bu eğitimde yer alan konulardır. Girişimcilik eğitim setinde yer alan İnsanlar neden girişimci olur? Neden girişimcilik bu kadar popülerdir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mesleki Gelişim Teorik Ahmet Murat Fiş

Girişimcilik Eğitim İçeriği

Girişimcilik Hakkında Sorulan Sorular

Girişimcilik eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.