E-postayla raporlar

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:59:26
Arman Kara
Arman Kara
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Eğitim Detayı

Google Analytics, İnternet'te faaliyet gösteren herkese güçlü bir dijital analiz olanağı sağlayan, en güçlü ve en popüler dijital analiz çözümlerinden biridir. Google Analytics ücretsiz bir google aracıdır. İnternet siteniz var ve kullanıcılarınızı detaylı tanımak istiyorsanız Google Analytics eşsiz bir fırsat. Kullanıcılarınız hakkında, yani sitenizi ziyaret eden kişiler hakkında detaylı bilgi almak cümlesi Google Analytics için çok hafif bir cümledir.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Google, Analytics, ile, Web, Sitesi, Analizi, E-postayla, raporlar bu eğitimde yer alan konulardır. Google Analytics ile Web Sitesi Analizi eğitim setinde yer alan E-postayla raporlar video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Google Arman Kara

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Eğitim İçeriği

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Hakkında Sorulan Sorular

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.