Kapanış: Yönlendirmeli bir meditasyon

Gülme Yogası Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:26:57
Eda Atay
Eda Atay
Gülme Terapisti
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Gülme Yogası Eğitim Detayı

Bu eğitim setinin içeriğinde Gülme Yogası ile ilgili aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz ve yönlendirmeli bir meditasyon deneyimleyebilirsiniz. Gülme Yogası nedir? Nasıl gülersiniz ve sizi kim güldürecek? Gülme yogası yapmak için 3 sebep nedir? Gülme yogası üzerine bazı bilimsel çalışmalar nelerdir ve bunların sonuçları nelerdir? Şirketinize gülme yogası katmak için 7 sebep nedir? tüm detayları bu eğitimde öğreneceksiniz. Sizler de bu eğitimi izledikten sonra içten gülüşle ilgili bir farkındalık kazanarak yakın çevreniz ve iş arkadaşlarınızla birlikte gülme egzersizlerini yapabililirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Gülme, Yogası, Kapanış:, Yönlendirmeli, bir, meditasyon bu eğitimde yer alan konulardır. Gülme Yogası eğitim setinde yer alan Kapanış: Yönlendirmeli bir meditasyon video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Eda Atay

Gülme Yogası Eğitim İçeriği

Gülme Yogası Hakkında Sorulan Sorular

Gülme Yogası eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.