HTML sayfaya nasıl müzik ve video eklenir?

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:13:00
Sinan İşler
Sinan İşler
Web Tasarım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde HTML’nin tanımını ve tarihi anlatılmıştır. HTML nedir, HTML dili hangi elementlerden oluşur bu eğitimde öğrenebilirsiniz. HTML elementleri tek tek inceleyerek örnekler yapılmıştır. Bu eğitimin hedef kitlesi programlamaya yeni başlayanlardır. Daha önce hiçbir programlama dili ile tecrübeniz olmasa da bu eğitimi izleyerek; HTML’in ne olduğunu öğrenebilir ve HTML kod yazmaya başlayabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, HTML, Temelleri, ve, Baslangıç, Rehberi, HTML, sayfaya, nasıl, müzik, ve, video, eklenir? bu eğitimde yer alan konulardır. HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi eğitim setinde yer alan HTML sayfaya nasıl müzik ve video eklenir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım HTML ve CSS Sinan İşler

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Eğitim İçeriği

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.