Tartişma yerine ikna etmek

İkna Sanatı Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:52:15
Tayfun Türkalp
Tayfun Türkalp
Eğitim Danışmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

İkna Sanatı Eğitim Detayı

Günlük hayatta bir çok kişiyi ikna etmemiz gerekebilmektedir. Bir kişiyi davranış değişikliği yapmaya ikna etmek, düşünce değişikliğine ikna etmek, bu düşünceniz yerine şöle düşünmeniz doğrudur demek, bir kişiyi eylemi yapmaktan vazgeçirmek yada en çok kullandığımız bir fikri, ürünü yada hizmeti bir kişiye satmak, bir anlaşmayı kabul ettirmek gibi... Aslında biz bunu yaparak, insanları bu değişikliğe yöneltmeye ikna diyoruz. Tabi bunu çok iyi yapan insanlar var. Dolasıyla ikna bir sanat. Bu eğitim sonunda karşınızdaki kişileri ikna etmekte daha başarılı olmanın yollarını sizler de öğrenmiş olacaksınız.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, İkna, Sanatı, Tartişma, yerine, ikna, etmek bu eğitimde yer alan konulardır. İkna Sanatı eğitim setinde yer alan Tartişma yerine ikna etmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Tayfun Türkalp

İkna Sanatı Eğitim İçeriği

İkna Sanatı Hakkında Sorulan Sorular

İkna Sanatı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.