Sembolizm araçları kullanımı (Symbolism tools)

Illustrator CS4 Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
06:10:21
Erhan Meydan
Erhan Meydan
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Illustrator CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Vektör çizimlerle uğraşanlar için Illustrator vazgeçilmez programlardan birisidir. Hatta yeni yapısı ile tüm gereksinimlerinizi karşılayacak bir programdır. Bu video eğitım setinde Adobe Illustrator CS4 programını etkin şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Bu video eğitım setinde konular belli bir sistematik içerisinde anlatılmıştır. Mümkün olduğu kadar videoları sırayla takip edin. Bir miktar bilgisi olanlar bölümleri bağımsız olarak kullanabilir. Çizim yapabilmenin temeli çok pratik yapmaktan geçer. Bıkmadan usanmadan çizim yapın. İlk aşamada çizimleriniz düzgün olmayacaktır. Zaman içinde hem eliniz çizime alışacak hem de hangi aracı ne zaman, hangi işlem için kullanmanız gerektiğini kavrayacaksınız.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, CS4, Başlangıç, Rehberi, Sembolizm, araçları, kullanımı, (Symbolism, tools) bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Sembolizm araçları kullanımı (Symbolism tools) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Erhan Meydan

Illustrator CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Illustrator CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.