Çoklu sayfa (Artboards) kullanımı

Illustrator CS6 Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:36:25
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Illustrator CS6 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim seti, dünyanın en popüler vektör tabanlı tasarım aracı olan Adobe Illustrator CS6’nın temelini oluşturmaktadır. Yeni başlayanlar için hazırlanan bu eğitim setinde, Illustrator programı neden tercih edilmeli, bize sunduğu kolaylıklar nelerdir, Illustrator’de hangi araçları kullanarak çizim yapılır, yardımcı panellerle çizim nasıl daha güzelleştirilir vb. bir çok bilgiye yer verilmiştir. Vektörel çizimler yapmak, logo, kartvizit, broşür vb. vektörel çalışmalar hazırlamak istiyorsanız bu eğitim setini mutlaka izleyin.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, CS6, Başlangıç, Rehberi, Çoklu, sayfa, (Artboards), kullanımı, , bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator CS6 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Çoklu sayfa (Artboards) kullanımı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Ogün Demir

Illustrator CS6 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Illustrator CS6 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator CS6 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.