Hızlı bir şekilde ölçü birimini değiştirmek

Illustrator Püf Noktaları Video Eğitim Seti

00:21:45
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Illustrator Püf Noktaları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Adobe’nın en popiler vektörel tabanlı programı olan Illustrator’de çok fazla bilinmeyen özelliklerine yer verilmiştir. Bu özellikler sayesinde çalışmalarınızı pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sizler de Illustrator’un püf noktalarını ve kolaylıklarını öğrenmek istiyorsanız, bu eğitim setini mutlaka izleyin.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, Püf, Noktaları, Hızlı, bir, şekilde, ölçü, birimini, değiştirmek, bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator Püf Noktaları eğitim setinde yer alan Hızlı bir şekilde ölçü birimini değiştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Ogün Demir

Illustrator Püf Noktaları Eğitim İçeriği

Illustrator Püf Noktaları Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator Püf Noktaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.