HSB Çalışma Mantığı

Illustrator Renkler Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
02:08:54
Halid Özgür
Halid Özgür
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Illustrator Renkler Eğitim Detayı

Dünyanın en popüler vektörel tasarım aracı Illustrator ile çalışırken "renkler" hakkında mutlaka bilmeniz gereken tüm konuları içeren bir eğitim seti. Başlangıç, orta ve ileri düzey kullanıcılar için önemli bilgiler ve ipuçları işlerinizi kolaylaştıracak.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, Renkler, HSB, Çalışma, Mantığı bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator Renkler eğitim setinde yer alan HSB Çalışma Mantığı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Halid Özgür

Illustrator Renkler Eğitim İçeriği

Illustrator Renkler Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator Renkler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.