Renk Oluşturmak

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
05:40:35
Halid Özgür
Halid Özgür
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Adobe InDesign CS4 Başlangıç rehberi yeni başlayanlar için temel özellikleri içermektedir. Bu seti tamamladıktan sonra, InDesign'ın temellerini öğrenmiş olacak ve metinler, görsellerle birlikte çalışarak çok sayfalı belgeler oluşturabilecek, PDF olarak hazırlayıp baskıya gönderebileceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS4, Başlangıç, Rehberi, Renk, Oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Renk Oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım InDesign Halid Özgür

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.