InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 Standartlarında e-Kitap üretimi

Eğitime genel bakış Video Eğitimi

02:04:03
Erhan Meydan
Erhan Meydan
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 Standartlarında e-Kitap üretimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setimizde digital kitap standartları olan ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 formatlarında InDesgin CS6 kullanarak dijital kitap üretimi anlatılmıştır. CSS kullanarak dijital kitapların nasıl düzenleneceği üzerinde durulmuştur. ePUB 3.0 ile gelen video,ses ve animasyon gibi tüm özelliklere değinilmiştir. Bu eğitimler Sürat Teknoloji Elektronik Yayıncılık Platformu için hazırlanmıştır. Kurumsal ve Bireysel Elektronik Yayıncılık Eğitim talepleri için Sürat Teknoloji (ekitap.destek@surat.com.tr) ile irtibata geçiniz. Destekleri için Sürat Teknoloji'ye teşekkür ederiz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS6, ile, ePUB, 2.0, ve, ePUB, 3.0, Standartlarında, e-Kitap, üretimi, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 Standartlarında e-Kitap üretimi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım InDesign Erhan Meydan

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 Standartlarında e-Kitap üretimi Eğitim İçeriği

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 Standartlarında e-Kitap üretimi Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 Standartlarında e-Kitap üretimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.