Parmak ve telefon yönünü kullanarak takvime hızlı bakış

iPhone ve iOS Püf Noktaları Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:28:05
Murat Karakaş
Murat Karakaş
Sosyal Medya Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

iPhone ve iOS Püf Noktaları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Apple iOS işletim sistemini çok daha hızlı ve detaylı şekilde kullanmanıza imkan sağlayacak püf noktası olabilecek özellikler yer almaktadır. Eğitim seti içeriğinde, sayaç özelliğini müzik dinlerken senkronize etmek, internet gezintilerinde sizi hızlandıracak kısa yollar, apple uygulamalarını kullanırken ihtiyaç duyacağınız özellikler ve çok daha fazla detay yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra iOS işletim sisteminin bilinmeyen özelliklerini öğrenecek ve cihazınızı çok daha hızlı ve işlevsel şekilde kullanabileceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, iPhone, ve, iOS, Püf, Noktaları, Parmak, ve, telefon, yönünü, kullanarak, takvime, hızlı, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. iPhone ve iOS Püf Noktaları eğitim setinde yer alan Parmak ve telefon yönünü kullanarak takvime hızlı bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri iOS Murat Karakaş

iPhone ve iOS Püf Noktaları Eğitim İçeriği

iPhone ve iOS Püf Noktaları Hakkında Sorulan Sorular

iPhone ve iOS Püf Noktaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.