Altın yaka

İş Dünyasında Profesyoneller ve İnovasyon Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:14:15
Salih Keskin
Salih Keskin
İnovasyon Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

İş Dünyasında Profesyoneller ve İnovasyon Eğitim Detayı

İş dünyasındaki profesyoneller bir beyin takımıdır ve profesyonellerin inovasyona nasıl adım atmaları gerektiğini bu eğitim seti içerisinde bulabilirsiniz. İş dünyasına girerken inovatif olmanın, yaratıcı olmanın size kazandıracağı avantajları göreceksiniz. Altın yaka nedir ve yaratıcı olmanın iş dünyasındaki avantajlarını nelerdir? İnovatif olmayan profesyonellerin beyaz yakanın iş dünyasında rekabet etme şansı nedir? Bu eğitim seti içerisinde tüm bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, İş, Dünyasında, Profesyoneller, ve, İnovasyon, Altın, yaka bu eğitimde yer alan konulardır. İş Dünyasında Profesyoneller ve İnovasyon eğitim setinde yer alan Altın yaka video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mesleki Gelişim Teorik Salih Keskin

İş Dünyasında Profesyoneller ve İnovasyon Eğitim İçeriği

İş Dünyasında Profesyoneller ve İnovasyon Hakkında Sorulan Sorular

İş Dünyasında Profesyoneller ve İnovasyon eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.