Davete nasıl teşekkür edilir

İş Etiketi ve İmaj Yönetimi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:25:51
Gökhan Dumanlı
Gökhan Dumanlı
Kişisel Gelişim ve Zarafet Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

İş Etiketi ve İmaj Yönetimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde iş etiketi ve imaj yönetimi konusu en temel noktalarıyla aktarılmıştır. Eğitim seti boyunca; yazı dili ve inceliklerinden, e-posta kültürüne, toplantı yönetiminden, telefon ile iletişime, kartvizit kullanımından, iş yemekleri ve davetlere, karşıma ve uğurlamadan, hediye kültürüne, iş yemekleri ve restoran seçimine, iş hayatında imaj yönetimine, imaj yapıcılar ve imaj kırıcılara kadar en temel bilgiler sizlerle paylaşılmıştır.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, İş, Etiketi, ve, İmaj, Yönetimi, Davete, nasıl, teşekkür, edilir bu eğitimde yer alan konulardır. İş Etiketi ve İmaj Yönetimi eğitim setinde yer alan Davete nasıl teşekkür edilir video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Gökhan Dumanlı

İş Etiketi ve İmaj Yönetimi Eğitim İçeriği

İş Etiketi ve İmaj Yönetimi Hakkında Sorulan Sorular

İş Etiketi ve İmaj Yönetimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.