İş ve sosyal yaşamda kadın ve erkeğin durması gereken yerler

İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:30:02
Gökhan Dumanlı
Gökhan Dumanlı
Kişisel Gelişim ve Zarafet Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet Eğitim Detayı

Bu eğitim setini izleyerek, iş hayatında ve sosyal yaşamda zarafet kurallarını öğrenebilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde, kendinizi en etkin şekilde ortaya koymak, etkili bir imaja sahip olmak, insanlar üzerinde yoğun ve güçlü bir etki bırakmak, insanlarla daha rahat iletişim kurmak ve uyum sağlamak, doğru ilk izlenim oluşturmak, ast ve üstlerle iletişim, restoranda zarafet kuralları gibi tüm detayları bulabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, İş, Hayatında, ve, Sosyal, Yaşamda, Zarafet, İş, ve, sosyal, yaşamda, kadın, ve, erkeğin, durması, gereken, yerler bu eğitimde yer alan konulardır. İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet eğitim setinde yer alan İş ve sosyal yaşamda kadın ve erkeğin durması gereken yerler video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Gökhan Dumanlı

İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet Eğitim İçeriği

İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet Hakkında Sorulan Sorular

İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.