Kafa çizimleri (head construction) 1

Karakter Kafa Çizim Teknikleri Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:49:01
Alper Yılmaz
Alper Yılmaz
Digital Artist
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Karakter Kafa Çizim Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, karakter tasarımında head construction yöntemi hakkında detaylar anlatılmıştır. Bu yöntem sayesinde sizlerde karakter tasarımlarınızda kafa çizimlerini yaparken daha orantılı, doğru eksenler üzerinde açı çalışmaları yapabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra doğru kafa çizimlerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Karakter, Kafa, Çizim, Teknikleri, Kafa, çizimleri, (head, construction), 1 bu eğitimde yer alan konulardır. Karakter Kafa Çizim Teknikleri eğitim setinde yer alan Kafa çizimleri (head construction) 1 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon Çizim Alper Yılmaz

Karakter Kafa Çizim Teknikleri Eğitim İçeriği

Karakter Kafa Çizim Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Karakter Kafa Çizim Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.