Şablon sayfa kullanımı (Master Pages)

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.080 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
02:16:34
Erhan Meydan
Erhan Meydan
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim Detayı

Apple firmasının çıkardığı iWork paketi, içerisinde var olan Keynote etkileyici sunumlar hazırlamak için kullanabileceğiniz bir programdır. Bu video eğitim seti ile birlikte temaları kullanarak etkileyici tasarımlar hazırlamayı öğreneceksiniz. Bunun dışında; - Animasyonlar hazırlama, - Sunucu ekranının kullanımını öğrenme, - Sunumunuzu kaydetme, - 2B ve 3B slayt geçişleri ve Magic Move özel geçişi, - Numbers dosyalarını link ile bağlama, - iPod, iPhone ve iPad kullanarak sunumunuzu yönetme, - iWork üzerinde sunumunuzu yayınlama.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

İş Dünyası ile ilgilenenler için, İş Dünyası, Keynote, ile, Etkileyici, Sunumlar, Hazırlamak, Şablon, sayfa, kullanımı, (Master, Pages) bu eğitimde yer alan konulardır. Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitim setinde yer alan Şablon sayfa kullanımı (Master Pages) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. İş Dünyası kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

İş Dünyası Keynote Erhan Meydan

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim İçeriği

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.