Kuantum düşünce tekniğini ve kuantum terapiyi kimler uygulayabilir?

Kuantum Düşünce Tekniği Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:13:17
Ayşe Burcu Eren Önen
Ayşe Burcu Eren Önen
Kişisel Gelişim Profesyoneli
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitim Detayı

Kuantum kelimesi, atom düzeyindeki hatta atomdan daha küçük parçaların fizik kurallarını tanımlamakta kullanılır. Kuantum teorisi ise, atomik olaylardaki enerjiyi açıklamaya yarayan bir fizik teorisidir. Kuantum düşünce tekniğinde ise, derin düzeyde atom altı alanda etkili olabilecek tarzda, yaratıcı bir düşünce biçimi oluşturulur. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel davranış kalıplarını kurgulayarak kişiye sözel ve imgesel oluşumlar yüklenir.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Kuantum, Düşünce, Tekniği, Kuantum, düşünce, tekniğini, ve, kuantum, terapiyi, kimler, uygulayabilir? bu eğitimde yer alan konulardır. Kuantum Düşünce Tekniği eğitim setinde yer alan Kuantum düşünce tekniğini ve kuantum terapiyi kimler uygulayabilir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Ayşe Burcu Eren Önen

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitim İçeriği

Kuantum Düşünce Tekniği Hakkında Sorulan Sorular

Kuantum Düşünce Tekniği eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.