Slaytshow video ve kırpma işlemi yapmak

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:42:42
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Lightroom programının keşfedilmeyen ve bir o kadar güzel özellikleri olan video çalışmaları hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim setinde, desteklenen video formatları, katalog oluşturulması, videolarda white balance ayarı yapmak, ton ayarı yapmak, renk ayarı yapmak, hazır kalıpların kullanılması, videoları senkronize etmek, kırpma işlemi yapmak ve videolardan slayt oluşturulması hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, videolarda düzenleme yapabilir veya videoları bir araya getirerek slaytlar oluşturabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Lightroom'da, Videolarla, Çalışmak, Slaytshow, video, ve, kırpma, işlemi, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom'da Videolarla Çalışmak eğitim setinde yer alan Slaytshow video ve kırpma işlemi yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Lightroom Ogün Demir

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Eğitim İçeriği

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom'da Videolarla Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.