Time Machine ile bilgisayarınızı yedeklemek

Mac OS Püf Noktaları Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:35:00
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Mac OS Püf Noktaları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Mac bilgisayarların işletim sistemi olan Mac OS işletim sistemi ile ilgili püf noktalarını bulabilirsiniz. Bilgisayarda daha hızlı çalışmak için klavye kısayolları, touchpad ve magic mouse özellikleri, time machine ile dosya yedekleme ve kurtarma işlemleri, sistem tercihlerini özelleştirmek, Mac’de farklı arayüz kullanım seçenekleri, laptoplarda pil durumunu ve sayacı kontrol etmek, unuttuğunuz mac bilgisayarınızdaki giriş şifresini sıfırlamak gibi bir çok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde, Mac bilgisayarınızla ilgili püf noktalarını öğrenebilir ve Mac OS işletim sistemini daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Mac, OS, Püf, Noktaları, Time, Machine, ile, bilgisayarınızı, yedeklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Mac OS Püf Noktaları eğitim setinde yer alan Time Machine ile bilgisayarınızı yedeklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Mac OS Ogün Demir

Mac OS Püf Noktaları Eğitim İçeriği

Mac OS Püf Noktaları Hakkında Sorulan Sorular

Mac OS Püf Noktaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.