Notlar, Yapılacaklar ve RSS ile çalışma (Note, To Do)

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
03:40:06
Erhan Meydan
Erhan Meydan
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Apple firmasının işletim sistemi Mac Os X Leopard sistem kurulumundan başlanarak incelenmiştir. Arayüz tanıtımı, Docks kullanımı, iLife paket incelemesi, Safari ve Mail incelemeleri bulunmaktadır. Kısacası daha önce hiç Mac OS X sistem kullanmamış olanlar ve uzun zamandır kullananlarıda kapsayan faydalı bir set olmuştur.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Mac, OS, X, Leopard:, Başlangıç, Rehberi, Notlar, Yapılacaklar, ve, RSS, ile, çalışma, (Note, To, Do) bu eğitimde yer alan konulardır. Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Notlar, Yapılacaklar ve RSS ile çalışma (Note, To Do) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Mac OS Erhan Meydan

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.