Text Edit ile Temel Kelime İşlem Belgeleri Oluşturmak

Mac OS X Lion: Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
03:57:25
Devrim Gümüş
Devrim Gümüş
Apple Certified Trainer
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Mac OS X Lion: Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Mac OS X Lion işletim sisteminin kurulumu, sistem ayarlarının yapılandırılması ve kişiselleştirilmesi, sistem içerisinde yer alan uygulamalarının kullanımları anlatılmıştır. Mac OS X Lion başlangıç rehberi, ilk defa Mac sahibi olan kullanıcılar, Windows'tan Mac'e terfi edecek kullanıcılar ve Mac OS X Lion öncesi işletim sistemi kullanan eski Mac kullanıcılları için önemli bir kaynak niteliğindedir.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Mac, OS, X, Lion:, Başlangıç, Rehberi, Text, Edit, ile, Temel, Kelime, İşlem, Belgeleri, Oluşturmak, bu eğitimde yer alan konulardır. Mac OS X Lion: Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Text Edit ile Temel Kelime İşlem Belgeleri Oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Mac OS Devrim Gümüş

Mac OS X Lion: Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Mac OS X Lion: Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Mac OS X Lion: Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.