Cluster kullanmak

Maya ile Deformation 2 Video Eğitim Seti

00:53:56
Jeff Treves
Jeff Treves
Animasyon ve İllüstrasyon Sanatçısı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Maya ile Deformation 2 Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile Blend Shape konuları hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim içeriğinde, Cluster kullanımı, yüz deformasyon işlemlerinin nasıl yapıldığı, Warp Deformer ve blend Shape konuları hakkında püf noktalarını bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, deformasyon konularına hakim olabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Deformation, 2, Cluster, kullanmak bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Deformation 2 eğitim setinde yer alan Cluster kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon Maya Jeff Treves

Maya ile Deformation 2 Eğitim İçeriği

Maya ile Deformation 2 Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Deformation 2 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.