Referans toplama

Maya ile Poligon Modelleme 2 Video Eğitim Seti

01:22:18
Jeff Treves
Jeff Treves
Animasyon ve İllüstrasyon Sanatçısı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Maya ile Poligon Modelleme 2 Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile Poligon modelleme araçlarını kullanarak klasik gitar oluşturulması hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, görselden nasıl referans alınır, panel menüsü kullanımı, gitar parçalarını oluşturulması hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Maya ile klasik gitar oluşturabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Poligon, Modelleme, 2, Referans, toplama bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Poligon Modelleme 2 eğitim setinde yer alan Referans toplama video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon Maya Jeff Treves

Maya ile Poligon Modelleme 2 Eğitim İçeriği

Maya ile Poligon Modelleme 2 Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Poligon Modelleme 2 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.