Yokuş asağı hareket

Maya ile Seken Top Animasyonu 3 Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.671 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:16:56
Jeff Treves
Jeff Treves
Animasyon ve İllüstrasyon Sanatçısı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Maya ile Seken Top Animasyonu 3 Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile seken top oluşturup ve topun rotasyonları hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; top ve mekan modelleme, yokuş aşağı, yere inme, yerden sekme, duvardan sekme ve dönüş hareketlerinin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Maya'da animasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Seken, Top, Animasyonu, 3, Yokuş, asağı, hareket bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Seken Top Animasyonu 3 eğitim setinde yer alan Yokuş asağı hareket video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon Maya Jeff Treves

Maya ile Seken Top Animasyonu 3 Eğitim İçeriği

Maya ile Seken Top Animasyonu 3 Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Seken Top Animasyonu 3 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.