Photoshop Blend (Harmanlama) Modlarının Kullanımı

Eğitime genel bakış Video Eğitimi

00:43:15
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Photoshop Blend (Harmanlama) Modlarının Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop’da harmanlama mod seçenekleri ile fotoğraflar üzerinde oluşan etkileri öğrenebilir, tasarımcılar ve fotoğrafçılar için inanılmaz yaratıcı seçenekleri bulabilirsiniz. Photoshop’da Dramatik parlaklık eklemek, özel reçeteler, keskinleştirme, renk karışım modları ve diğer bir çok yaratıcı modları nasıl kullanılabileceğini bu eğitim seti ile öğreneceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, Blend, (Harmanlama), Modlarının, Kullanımı, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop Blend (Harmanlama) Modlarının Kullanımı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Photoshop Ogün Demir

Photoshop Blend (Harmanlama) Modlarının Kullanımı Eğitim İçeriği

Photoshop Blend (Harmanlama) Modlarının Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop Blend (Harmanlama) Modlarının Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.