Katmanları Birleştirmek ve Düzleştirmek (Flattening)

Photoshop CS4 Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
05:31:14
Halid Özgür
Halid Özgür
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Photoshop CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Photoshop CS4: Başlangıç Rehberi ile dünyanın en iyi resim düzenleme programı olan Adobe Photoshop'taki temel ve gelişmiş teknikler ele alınmaktadır. Dijital fotoğrafları rötuşlamayı, katmanlar ve maskelerle çalışmayı, çalışma alanında gezinmeyi, resimleri ekranda görüntülenmek ve basılmak üzere hazırlamayı öğrenecek ve en yeni özellikleri keşfedeceksiniz, ipuçları ve adım adım alıştırmalardan oluşan dersler Photoshop'u daha üretken bir şekilde kullanmanızı sağlayacak.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, CS4, Başlangıç, Rehberi, Katmanları, Birleştirmek, ve, Düzleştirmek, (Flattening) bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Katmanları Birleştirmek ve Düzleştirmek (Flattening) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Photoshop Halid Özgür

Photoshop CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Photoshop CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.