Katman Seçimi

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:47:11
Halid Özgür
Halid Özgür
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Eğitim Detayı

Photoshop CS5'te her gün sık sık kullandığınız komutları menü ya da mouse ile uzun yollardan kullanmak yerine, sol elinizle klavyeden kısayolla kullanmak için bu eğitim setini izleyebilirsiniz. Tüm dünyanın çok sık kullandığı bu 20 kısayolun gerçek hayatta nasıl kullanıldığını ipuçları ile birlikte izleyip örnek dosyalar üzerinde deneyerek alışkanlık haline getirebilirsiniz. Böylece işlerinizi daha hızlı bitireceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, CS5, 20, Hızlandırıcı, Kısayol, Katman, Seçimi bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol eğitim setinde yer alan Katman Seçimi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Photoshop Halid Özgür

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Eğitim İçeriği

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.