Soluk renkleri fotoğrafda kullanmak

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:59:15
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, çekilen dijital fotoğrafları Photoshop yardımı ile eski deforme olmuş fotoğraflara kolay bir şekilde nasıl dönüştürüleceği hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; ton ve renk düzenlemeleri, siyah-beyaz kullanımı, ışık ve kontrast düzenlemeleri, blur efektleri, fotoğraf süslemeleri, Blend modlar ile deforme olmuş dokularının kaynaştırılması ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop ile çektiğiniz dijital fotoğraflardan, siyah beyaz, sepya veya rengi solmuş ve yıpranmış eski fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Eski, Fotoğraf, Efektleri, Oluşturmak, Soluk, renkleri, fotoğrafda, kullanmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak eğitim setinde yer alan Soluk renkleri fotoğrafda kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Photoshop Ogün Demir

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Eğitim İçeriği

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.