Slaytlardan Zamanları Değiştirmek Ve Kaldırmak

PowerPoint 2010 ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.761 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
04:16:07
Müslüm Güzel
Müslüm Güzel
Microsoft Office Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

PowerPoint 2010 ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Powerpoint 2010’da sunuma hazırlık yapması ve hazırladığımız içerikleri slaytlara aktararak etkili sunumlar hazırlamak anlatılmıştır.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, PowerPoint, 2010, ile, Etkileyici, Sunumlar, Hazırlamak, Slaytlardan, Zamanları, Değiştirmek, Ve, Kaldırmak bu eğitimde yer alan konulardır. PowerPoint 2010 ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitim setinde yer alan Slaytlardan Zamanları Değiştirmek Ve Kaldırmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri PowerPoint Müslüm Güzel

PowerPoint 2010 ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim İçeriği

PowerPoint 2010 ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

PowerPoint 2010 ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.