Videolar arasına yeni klip eklemek

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:37:56
Cemil Bayram
Cemil Bayram
Video Prodüksiyon ve Tasarım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Eğitim Detayı

Adobe Premiere Pro programının temellerini öğrenmek ve hızlı video kurgular hazırlamak için bu eğitim setini mutlaka izleyin. Adobe Premiere Pro kullanarak video parçaları arasında nasıl geçiş yapabileceğinizi, etkileyici sahneler hazırlamak için renk düzenlemeleri yapmayı, videoları hızlandırma ve yavaşlatma işlemlerinin yanı sıra daha birçok özelliği bu eğitim seti ile birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Premiere, Pro, ile, Hızlı, ve, Pratik, Video, Kurgu, Videolar, arasına, yeni, klip, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu eğitim setinde yer alan Videolar arasına yeni klip eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Video Montaj ve Düzenleme Premiere Pro Cemil Bayram

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Eğitim İçeriği

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.