Taşınabilir Prezi indirmek

Prezi ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:08:44
Arman Kara
Arman Kara
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Prezi ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde etkili sunumlar oluşturmak için son zamanların popüler uygulaması Prezi anlatılmıştır. Prezi, etkileyici sunumlar oluşturmak için eşsiz bir program. Prezi kullanıcı arayüzünün kullanarak ses eklemek, animasyon eklemek, resim eklemek, video eklemek, ekranlar arasında geçişler sağlamak gibi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca, bir web tarayıcı veya masaüstü programı üzerinden, uzak bir kitleye Prezi ile sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Prezi ile hazırlamış olduğunuz sunumları platform bağımsız dilediğiniz yerden paylaşabilir ve sunabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Prezi, ile, Etkileyici, Sunumlar, Hazırlamak, Taşınabilir, Prezi, indirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Prezi ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitim setinde yer alan Taşınabilir Prezi indirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Prezi Arman Kara

Prezi ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim İçeriği

Prezi ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Prezi ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.