Sigarayı bırakan bir kişinin vucüdunda ne gibi değişiklikler olur?

Sigara Bırakma Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:13:40
Emre Üstünuçar
Emre Üstünuçar
Sigara Bırakma Terapisti
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Sigara Bırakma Eğitim Detayı

Sigara alışkanlığı görerek bulaşır. Annemizi, babamızı, sevdiklerimizi, örnek aldığımız büyüklerimizi sigara içerken gördüğümüz için görerek bulaşır. Bu bağımlılığın ilk adımları, örnek alınan sanatçılarda, kitapları sevilen yazarlarda görüldüğü için, bu özentiyle büyümüş görüneceği zannedilerek içilmeye başlanır. Ne kadar az görülürse, bulaşma ihtimali o kadar da azalır.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Sigara, Bırakma, Sigarayı, bırakan, bir, kişinin, vucüdunda, ne, gibi, değişiklikler, olur? bu eğitimde yer alan konulardır. Sigara Bırakma eğitim setinde yer alan Sigarayı bırakan bir kişinin vucüdunda ne gibi değişiklikler olur? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Emre Üstünuçar

Sigara Bırakma Eğitim İçeriği

Sigara Bırakma Hakkında Sorulan Sorular

Sigara Bırakma eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.