Telefonda Tahsilat Teknikleri

Eğitime genel bakış Video Eğitimi

00:43:53
Tayfun Türkalp
Tayfun Türkalp
Eğitim Danışmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Telefonda Tahsilat Teknikleri Eğitim Detayı

Günümüzde telefon çok etkili bir şekilde tahsilat aracı olarak kullanılıyor. Ticaret hayatındaki ödeme şekilleri bildiniz gibi kredi kartı ve havale ile bu yeni yöntemlere doğru kaydıkça tahsilat önem kazanmaya başladı. Bu eğitim setinde, başarılı olmanın yöntemi, ön hazırlık yapmak, açılış cümlesi hazırlamak, soru sorma teknikleri, problemi anlamak ve çözmek, duygularımızı kontrol etmek, itirazlara hazırlıklı olmak ve etkili pazarlık teknikleri anlatılmıştır.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Telefonda, Tahsilat, Teknikleri, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Telefonda Tahsilat Teknikleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mesleki Gelişim Teorik Tayfun Türkalp

Telefonda Tahsilat Teknikleri Eğitim İçeriği

Telefonda Tahsilat Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Telefonda Tahsilat Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.